• Poznań, wielkopolskie

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jeżeli chcesz pracować w firmie, która jest liderem w branży projektowania oraz produkcji lotniskowych systemów sortowania i kontroli.

A przy tym masz doświadczenie jako monter?

I do tego rysunek techniczny i elektronarzędzia nie są Tobie obce?

Świetnie się składa! Zapoznaj się z ofertą i aplikuj - oddzwonimy i opowiemy o szczegółach!

Miejsce pracy: Dąbrówka

Zakres obowiązków

  • wykonywanie prac związanych z produkcją i montażem urządzeń wchodzących w skład lotniskowych systemów transportu bagażu
  • wykonywanie prac związanych z pakowaniem, przygotowywaniem urządzeń do wysyłki
  • montaż różnego rodzaju komponentów i podzespołów zgodnie z instrukcjami technicznymi
  • kontrola jakości wykonanych elementów i dbanie o zachowanie wysokich standardów produkcyjnych
  • utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy
  • przestrzeganie procedur bezpieczeństwa i higieny pracy
  • wsparcie innych pracowników w zakresie montażu i produkcji

Wymagania

  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętności manualnych i precyzyjności w wykonywaniu czynności montażowych
  • dobrej organizacji pracy i umiejętności wykonywania zadań z zachowaniem terminów
  • skrupulatności, cierpliwości i systematyczności w pracy
  • sumienności w wykonywaniu obowiązków i dbałości o porządek na stanowisku pracy

Oferujemy

  • umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • pracę w systemie jednozmianowym (7-15), pn-pt
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie realizującej projekty na całym świecie
  • ciekawą pracę dająca możliwość rozwoju i awansu
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, pakiety medyczne, karta sportowa)

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 14 dni temu)