Księgowa

Biuro Rachunkowe KAS
  • Bielsko-Biała, śląskie

Księgowy

Umowa o pracę

Zatrudnimy do biura rachunkowego osobę do prowadzenia KPiR, RYCZAŁT, spraw kadrowo-płacowych. Praca na cały etat lub umowę zlecenie - wybór kandydata.
Oferta zarówno dla osób z doświadczeniem jak i bez doświadczenia. Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia. Praca w Bielsku-Białej - okolice osiedla Kopernika i Hulanki. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny:
, lub e-mail: @
Zakres obowiązków
bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i formalno-merytorycznym,
prowadzenie: KPiR, ryczałt
prowadzenie: kadry i płace
przygotowywanie deklaracji podatkowych i zgłoszeń do organów podatkowych, ubezpieczeniowych,
współpraca z Główną Księgową.
Nasze wymagania
wykształcenie wyższe lub średnie – preferowane kierunki: finanse, rachunkowość,
umiejętność analitycznego myślenia,
znajomość przepisów podatkowych lub ich bieżąca nauka,
samodzielność, terminowość, rzetelność, dokładność oraz odpowiedzialność i zaangażowanie przy wykonywaniu powierzonych zadań,
praktyczna znajomość aplikacji biurowych, znajomość pakietu orffice - w szczególności Microsoft Excel
dobra organizacja miejsca i czasu pracy,
gotowość rozwijania swoich umiejętności i zdobywania nowej wiedzy,
wysoka kultura osobista.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)