PG SILESIA / GRUPA BUMECH SA

Samodzielna księgowa/ Specjalista ds. księgowości

  • Czechowice-Dziedzice, śląskie pow. bielski

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Grupa Kapitałowa Bumech S.A. to zespół kooperujących i branżowo ukierunkowanych przedsiębiorstw branży górniczej i maszynowej dla górnictwa.

W ramach grupy funkcjonują sprawnie zorganizowane podmioty prawne w tym zlokalizowana w Czechowicach-Dziedzicach kopalnia węgla kamiennego PG SILESIA, Bumech S.A. z siedzibą w Katowicach oraz Przedsiębiorstwo Górniczo-Szkoleniowe „SILESIA”. Grupa posiada również oddziały zagraniczne.

Aktualnie do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko: Samodzielna księgowa/Specjalista ds.księgowości

miejsce pracy:Czechowice-Dziedzice

ilość wakatów:3

Zakres obowiązków

  • kontrola formalno-rachunkowa dokumentów księgowych
  • dekretacja i księgowanie dokumentów
  • kontrola i uzgadnianie kont księgowych
  • rozliczanie płatności i uzgadnianie sald
  • przygotowywanie dokumentów do sporządzania deklaracji podatkowych (CIT, VAT)
  • ewidencja z zakresu środków trwałych
  • przygotowywanie dokumentów do sprawozdań finansowych, statystycznych i sprawozdań wewnętrznych

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie z obszaru finansów / rachunkowości, preferowane wyższe
  • praktyczna znajomość przepisów o rachunkowości i prawa podatkowego
  • doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych
  • umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych - mile widziane
  • dobra znajomość MS Office
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • dobra organizacja pracy, terminowość oraz samodzielność
  • umiejętność komunikacji i nastawienie na pracę zespołową

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego w doświadczonym zespole księgowym
  • dynamiczne i rozwojowe środowisko pracy
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Górnicze "SILESIA" Sp. z o.o. 43-502 Czechowice-Dziedzice ul. Górnicza 60, NIP: 6521705143. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Górnicze "SILESIA" Sp. z o.o. 43-502 Czechowice-Dziedzice ul. Górnicza 60, NIP: 6521705143 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 19 dni temu)