Diagnosta - Monter sieci swiatłowodowych

Multiplay
  • Knurów, śląskie pow. gliwicki

Informatyk

Umowa o pracę

Multiplay to operator telekomunikacyjny świadczący usługi w technologii światłowodowej. Firma prowadzi szerokie działania na terenie województw: śląskiego i opolskiego. Nasza długofalowa strategia zakłada dalsze poszerzanie zasięgu Multiplay poprzez budowę sieci światłowodowych, a nasz główny cel to oferowanie najwyższej jakości usług i produktów.

W związku z dynamicznym rozwojem całego przedsiębiorstwa poszukujemy obecnie osoby do naszego zespołu na stanowisko:

Diagnosta - Monter sieci telekomunikacyjnych

Twój zakres obowiązków

diagnostyka i serwisowanie sieci światłowodowej,
instalacja sieci telekomunikacyjnych - w budynkach mieszkalnych i obiektach komercyjnych,
instalacja kabli światłowodowych na słupach teletechnicznych,
podłączenia klientów końcowych,
wykonywanie modernizacji sieci,

Nasze wymagania

znajomość zagadnień z branży telekomunikacyjnej,
znajomość zasad budowy i funkcjonowania sieci światłowodowych,
umiejętność diagnostyki sieci światłowodowych,
obsługa miernika mocy optycznej i reflektometru oraz umiejętność czytania wyników pomiarów,
umiejętność zestawiania i obsługi radiolinii,
dobra znajomość obsługi komputera oraz środowiska MS Office,
prawo jazdy kat. B.
gotowość do pracy dwu zmianowej: 9-17 oraz 12-20.
Mile widziane
wykształcenie średnie techniczne,
minimum 6-miesięczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy,
pracę w pozytywnej atmosferze,
współpracę z ekspertami w swojej dziedzinie,

Nasze Benefity

prywatna opieka medyczna
pakiet ubezpieczeń grupowych
zniżki na firmowe produkty i usługi
spotkania integracyjne
premia za staż pracy
program płatnych poleceń pracowników.

Zastrzegamy jednak, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do MULTIPLAY sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w: Szpitalna 8, 44-190 Knurów (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)