REDOR Sp. z o.o.

Administrator systemów komputerowych

  • Bielsko-Biała, śląskie

Administrator IT

Umowa o pracę, kontrakt b2b

Część etatu

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Firma produkująca urządzenia dla ochrony środowiska, przekładnie i motoreduktory dla przemysłu.

Ogłoszenie o naborze na stanowisko

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie i konfiguracja systemu REKORD.ERP (do wdrożenia moduły: Kadry i Płace, Narzędzie kontrolingowo-zarządcze typu BI, Panele stanowisk produkcyjnych).
  • Konfiguracja raportów i wydruków.
  • Rozwiązywanie problemów związanych z obsługą systemu, szkolenie użytkowników.
  • Okres wdrożenia szacowany na 9-12 miesięcy.

Wymagania

  • Umiejętności praktyczne w zakresie administracji systemami informatycznymi i różnymi typami baz danych (m.in. MS SQL, Firebird, PostgreSQL).
  • Umiejętność praktyczna posługiwania się językiem zapytań SQL.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów.

Dodatkowe umiejętności:

  • Znajomość systemu REKORD.ERP

Oferujemy

  • Praca na niepełny etat, współpraca B2B lub UoP.
  • Po zakończeniu wdrożenia możliwość podjęcia stałej współpracy w zakresie obsługi systemu REKORD.ERP.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki do urlopu
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Parking
  • Stabilne warunki zatrudnienia
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest REDOR Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością, 43-300 Bielsko Biała ul. Grażyńskiego 71, NIP: 9372456847. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez REDOR Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością, 43-300 Bielsko Biała ul. Grażyńskiego 71, NIP: 9372456847 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 19 dni temu)