REX transport Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

REX transport sp. z o.o. praca

Żywiec

Witajcie, jesteśmy Rex Transport, Waszym zaufanym partnerem w dziedzinie transportu drogowego. Nasza historia rozpoczęła się w 1996 roku w malowniczym Zwardoniu, gdzie do dziś znajduje się serce naszej działalności. Przez ponad dwie dekady zdobywaliśmy doświadczenie, które pozwoliło nam wypracować pozycję lidera w branży transportowej, oferując usługi na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się w przewozie towarów między Polską a Włochami, zarówno w eksporcie, jak i imporcie. Nasza oferta to nie tylko transport, ale także magazynowanie towarów, co pozwala nam zapewnić kompleksową obsługę logistyczną. Z dumą możemy powiedzieć, że nasza nowoczesna flota - składająca się z pojazdów o ładowności od 1,2 do 24 ton - jest naszą wizytówką. Regularnie modernizujemy i serwisujemy nasze samochody ciężarowe oraz dostawcze, wyposażając je w specjalne systemy zabezpieczeń i nowoczesne systemy nawigacyjne, aby zapewnić bezpieczeństwo i niezawodność dostaw.

Nasze core values to indywidualne podejście do każdego zlecenia, elastyczność w kontaktach z klientami, wysoka jakość i terminowość przewozów. Rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy, dlatego zawsze staramy się dopasować nasze usługi do jego indywidualnych potrzeb. To właśnie te wartości kształtują naszą firmę i są gwarancją satysfakcji naszych klientów.

Jesteśmy dumni z naszej międzynarodowej obecności, realizując przewozy na terenie całej Polski oraz między Polską a Włochami. Bezpieczeństwo naszych przewozów potwierdza polisa OCP na kwotę 300.000 €, co jest dowodem na to, że zawsze stawiamy na jakość i zabezpieczenie.

Nasza konkurencyjna przewaga to nie tylko atrakcyjne ceny i możliwość negocjacji, ale także szybkość i terminowość dostaw oraz elastyczne warunki umowy. Wierzymy, że nasza nowoczesna i ciągle modernizowana flota transportowa jest kluczem do sukcesu, a zabezpieczenie towaru poprzez polisę OCP daje naszym klientom spokój ducha.

W REX transport zawsze stawiamy na rozwój i innowacje, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów i wyznaczać nowe standardy w branży transportowej. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy więcej!

REX transport Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Żywiec
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy REX transport Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca REX transport Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa REX transport Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Bielsko-Biała
  3. Kraków
  4. Warszawa
  5. Łódź
  6. Wisła
  7. Wrocław
  8. Lublin
  9. Pruszków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca REX transport Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Kierowca C+E

    • Żywiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Więcej informacji pod nr tel. 662 046 739

      Zakres obowiązków

      • Prowadzenie zestawu ciągnik siodłowy z naczepą

      Wymagania

      • prawo jazdy kat. C + E,
      • karta kierowcy,
      • aktualne badania lekarskie,
      • doświadczenie na podobnym stanowisku,
      • niekaralność,
      • uczciwość,
      • zaangażowania w wykonywaną pracę,
      • dyspozycyjność.

      Oferujemy

      • praca w ruchu międzynarodowym,
      • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
      • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
      • możliwości rozpoczęcia pracy od zaraz,
      • premie w zależności od wyników

Pracodawcy w Żywcu