Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - ZENARD PIEKARNIA s.c. Zenon Przybył, Ryszard Świerkowski

piekarnia

Oferty pracy ZENARD PIEKARNIA s.c. Zenon Przybył, Ryszard Świerkowski

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

CUKIERNIK
Zawód: cukiernik   |  Rodzaj: umowa o pracę
Zwierzyn
Szczegóły
Zakres obowiązków
praca polega na wypieku ciast, tortów, ciasteczek itp.
Wymagania
Wykształcenia:
zasadnicze zawodowe, brak
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
PIEKARZ
Zawód: piekarz   |  Rodzaj: umowa o pracę
Zwierzyn
Szczegóły
praca polega na produkcji, wyrobie i wypieku pieczywa typu: chleb, bułki itp.
Wymagania
NIE
ZENARD PIEKARNIA s.c. Zenon Przybył, Ryszard Świerkowski
66-542 Zwierzyn
WOJSKA POLSKIEGO 95

Pracodawcy z miasta Zwierzyn

Popularni pracodawcy z województwa: Lubuskie

IL PIZZO
Cinkciarz.pl
LUBEXIM
Vilowind