POMATICS Sp. z o.o.

produkcja tworzyw sztucznych
POMATICS Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna badania i rozwój motoryzacja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy POMATICS Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POMATICS Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa POMATICS Sp. z o.o.

Siedziba główna w Żurominie

POMATICS Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Opinie o firmie POMATICS Sp. z o.o.

3.8

Na podstawie 35 ocen z Google.

Jacek Szajer

"Super szybki załadunek. Bardzo mili ludzie. Od ochrony po biuro. Więcej takich ludzi"

5 lat temu

Grzegorz Jakimowicz

"Nie można narzekać. Nie ma problemu ,żeby załadować,wykręcić pauzę. Trochę problematyczny jest dostęp do toalety."

2 lata temu

Konrad Bowling

"Towar w Big bagach na paletach załadunek bokiem w miarę szybko można polecić magazynierzy w porządku"

5 lat temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 25.03.2024

Praca POMATICS Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik fizyczny

    • Żuromin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pomoc przy obsłudze linii produkcyjnej oraz pakowaniu materiałów

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Żurominie