IRS Capital Pirs & CO Sp. z o.o. Sp.J.

IRS Capital Pirs & CO Sp. z o.o. Sp.J. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy IRS Capital Pirs & CO Sp. z o.o. Sp.J.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca IRS Capital Pirs & CO Sp. z o.o. Sp.J.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca IRS Capital Pirs & CO Sp. z o.o. Sp.J. - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka/pokojowa

    • Gdańsk
    • umowa o dzieło
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie prac porządkowych w biurze i apartamentach, przygotowanie apartamentów do wynajmu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: wysoka kultura osobista, dyspozycyjniość

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wymiar czasu pracy: inne, umowe o dzieło

Pracodawcy w Żukowie