WOKU POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

WOKU POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Krawiec Żory
w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy WOKU POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WOKU POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Stolarz meblowy/ monter

    PENT. Sp. z o.o.
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    Dodana
  • Tapicer

    Paged Meble Sp. z o.o.
    • Jasienica
    Dodana
  • Stolarz modelarz

    • Jasienica
    • praca od zaraz
    Dodana

Praca WOKU POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Krawiec - szwaczka

    • Żory
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      szycie filtrów powietrznych, montaż, prace przygotowujące

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: umiejętności na wskazanym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Żorach