Czy to Twoja firma?

V-BUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Żory
V-BUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Żory
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy V-BUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca V-BUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca V-BUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Osoba sprzatająca autobusy

    V-BUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Żory
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      1. osoba sprzątająca autobusy na zewnątrz przy użyciu karchera, praca przez 6-7 dni w tygodniu godz. od 18 do godz. 1 w nocy
      2. osoby sprzątająca autobusy wewnątrz, praca przez 6-7 dni w tygodniu godz. od 18 do godz. 1 w nocy

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa: 18,30 zł.
  • Kierowca kat. d

    • Żory

      kierowca komunikacji miejskiej w Żorach

      Wymagania

      • Uprawnienia: kurs prawa jazdy kategorii D
      • Inne wymagania: aktualne badania

      Oferujemy

Pracodawcy w Żorach