GLOBAL LABOUR SERVICE SP. Z O. O.

GLOBAL LABOUR SERVICE SP. Z O. O. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa serwis / montaż hr / kadry

Oferty pracy GLOBAL LABOUR SERVICE SP. Z O. O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GLOBAL LABOUR SERVICE SP. Z O. O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

GLOBAL LABOUR SERVICE SP. Z O. O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - GLOBAL LABOUR SERVICE SP. Z O. O.

Pełna nazwa
GLOBAL LABOUR SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Nowopszczyńska 22 44-240 Żory
NIP
1251675799
REGON
380270972
KRS
0000732506
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
18.05.2018
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 20.16.Z Produkcja tworzyw sztucznych w formach podstawowych
  • 22.29.Z Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych
  • 27.40.Z Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego
  • 29.10.E Produkcja pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 29.20.Z Produkcja nadwozi do pojazdów silnikowych; produkcja przyczep i naczep

Transport i gospodarka magazynowa

  • 49.41.Z Transport drogowy towarów

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 78.20.Z Działalność agencji pracy tymczasowej
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca GLOBAL LABOUR SERVICE SP. Z O. O. - oferty archiwalne

  • Monter pojazdów i urządzeń transportowych

    • Cieszyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      SKŁADANIE Z POSZCZEGÓLNYCH CZĘŚCI GOTOWY WYRÓB Z TWORZYWA SZTUCZNEGO, KOMPLETOWANIE CZĘŚCI DO MONTAŻU W ODPOWIEDNICH ROZMIARACH I ZGODNIE Z PRZEWIDYWANĄ KOLORYSTYKĄ

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : SPRAWNOŚĆ FIZYCZNA

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Żorach