Czy to Twoja firma?

DAMIRO Damian Midura praca

Żory
sprzedaż specjalistycznych foteli
DAMIRO Damian Midura najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport magazyn

Oferty pracy DAMIRO Damian Midura

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DAMIRO Damian Midura

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

DAMIRO Damian Midura poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca DAMIRO Damian Midura - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcyjny na tapicerni

    DAMIRO Damian Midura
    • Żory
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      terminowe i dokładne wykonywanie pracy według zleceń produkcyjnych, proste i powtarzalne prace przy ubieraniu tapicerki, kontrola stanu potrzebnych materiałów na stanowisku, kontrola końcowa foteli

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, zaangażowanie oraz chęć do nauki, samodzielność, dobra organizacja pracy własnej, zdolności manualne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Pracownik produkcyjny przy naprawie foteli

    • Żory

      proste i powtarzalne prace przy naprawie foteli, montaż elementów foteli, kontrola stanu potrzebnych narzędzi na stanowisku

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, zaangażowanie oraz chęć do nauki, samodzielność, dobra organizacja pracy własnej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN

Pracodawcy w Żorach