CARPET STUDIO SP Z O.O.

CARPET STUDIO SP Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy CARPET STUDIO SP Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CARPET STUDIO SP Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca CARPET STUDIO SP Z O.O. - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel handlowy

    • Żory
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Reprezentowanie Carpet Studio, prezentacja rozwiązań i produktów z oferty firmy doskonała znajomość portfolio Carpet Studio oraz ciągły rozwój w branży wyposażenia wnętrz
      utrzymywanie stałego kontaktu z pracowniami architektonicznymi,
      architektami i dekoratorami wnętrz, a także Inwestorami i Generalnymi Wykonawcami aktywne pozyskiwanie nowych Klientów, zapewnianie profesjonalnej i przyjaznej obsługi
      monitorowanie projektów oraz doradztwo w zakresie asortymentu i konceptu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: lub ekonomiczne
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: znajmość języka angielskiego-mile widziana, doświadczenie w sprzedaży wyposażenia wnętrz będzie dodatkowym atutem, umiejętność budowania relacji opartych na zaufaniu, wysoka kultura osobista, uczciwość i odpowiedzialność, pewność siebie, zaangażowanie oraz samodzielność w działaniu i pomysłowość dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych biegła znajomość pakietu MS Office prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia uznaniowa
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Żorach