Czy to Twoja firma?

ATW TEAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Żory
ATW TEAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna magazyn

Oferty pracy ATW TEAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ATW TEAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ATW TEAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ATW TEAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Czynności pomocnicze w magazynie

    ATW TEAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Żory
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      prace magazynowe, dbałość o sprzęt służbowy, stałe utrzymywanie czystości magazynu, inne czynności zlecone przez przełożonego, przestrzeganie wewnętrznych przepisów bhp i ppoż.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: znajomość języka ukraińskiego jest wymagana w mowie i piśmie, ponieważ w zakładzie pracuje dużo personelu ze wschodu i znajomość języka ukraińskiego umożliwia sprawne funkcjonowanie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22,08 PLN
  • Czynności pomocnicze przy produkcji kawy

    • Żory

      nakładanie surowca na przenośnik taśmowy
      manualne zamykanie wyrobu gotowego
      pakowanie wyrobu gotowego w tacki i na paletę

      Wymagania

      • Inne wymagania: ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO JEST WYMAGANA W MOWIE I PIŚMIE, PONIEWAŻ W ZAKŁADZIE PRACUJE DUŻO PERSONELU ZE WSCHODU I ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO UMOŻLIWIA PRAWIDŁOWE FUNKCJONOWANIE LINII PRODUKCYJNEJ

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN

Pracodawcy w Żorach