Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - PPUH GAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Firma GAL to przedsiębiorstwo prywatne powstałe w 1981 roku. Od początku naszej działalności specjalizujemy się w wykonywaniu wysokiej jakości powłok antykorozyjnych.

Poszukujemy pracowników do pracy w ocynkowni na stanowisku CYNKOWNIK system pracy 2/3 zmianowy.

Oferty pracy PPUH Gal Sp.z o.o. Sp.k.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

Pracownik produkcji
Zawód: pracownik produkcji   |  Rodzaj: praca stała
Żory
Szczegóły

Poszukujemy pracowników do pracy w ocynkowni na stanowisku:

CYNKOWNIK

(system pracy 2 zmianowy)

Zakres obowiązków
  • przygotowanie elementów do cynkowania
  • zawieszanie elementów na trawersy z uwzględnieniem odpowiednich haków/drutów adekwatnych do ciężaru gabarytu zawieszanego elementu
  • rozformowanie ocynkowanych elementów
  • obróbka końcowa elementów
  • przygotowanie elementów do transportu
  • dbanie o porządek w miejscu pracy przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ
  • wykonywanie poleceń przełożonych
Wymagania
  • chęć rozwoju i pracy
  • rzetelność
Cynkownik
Zawód: pracownik produkcji   |  Rodzaj: umowa o pracę
Żory
Szczegóły
Wymagania

Adres

ul. Bestwińska 100
43-300 Bielsko-Biała
województwo śląskie
powiat Bielsko-Biała
gmina Bielsko-Biała

Dodatkowe informacje

NIP: 5472121191
REGON: 241608172
KRS: 0000566404
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 07-07-2015
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Żory