Sofastyl Sp. z o.o. Sp. k.

Sofastyl Sp. z o.o. Sp. k. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło serwis / montaż badania i rozwój

Oferty pracy Sofastyl Sp. z o.o. Sp. k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Sofastyl Sp. z o.o. Sp. k.

Sofastyl Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - Sofastyl Sp. z o.o. Sp. k.

Pełna nazwa
SOFASTYL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Adres rejestrowy
19 64-610 Żołędzin
NIP
6060095450
REGON
363075560
KRS
0000588162
Forma prawna
spółka komandytowa
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
26.11.2015
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 16.10.Z Produkcja wyrobów tartacznych
  • 16.29.Z Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania
  • 31.02.Z Produkcja mebli kuchennych
  • 31.01.Z Produkcja mebli biurowych i sklepowych
  • 31.09.Z Produkcja pozostałych mebli

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.69.Z Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń
  • 47.59.Z Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.99.Z Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca Sofastyl Sp. z o.o. Sp. k. - oferty archiwalne

  • Pomocnik tapicerni

    • Żołędzin
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Pomoc przy tapicerach, dostarczanie materiałów potrzebnych do tapicerowania i pomoc we wszelkich pracach wynikłych na dziale tapicernia, montaż stelaży, pakowanie mebli

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: - doświadczenie zawodowe nie jest konieczne - praca w godzinach: 6 - 14 - dokumenty aplikacyjne można przesłać na podany adres e-mail: info@sofastyl.pl

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: system wynagradzania: miesięczny
  • Pomocnik szwalni

    • Żołędzin

      Pomoc przy szwaczkach, dostarczanie materiałów potrzebnych do szycia i pomoc we wszelkich pracach wynikłych na dziale szwalnia

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B