Czy to Twoja firma?

LIMAX KOMPOST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Żodyń
199/2008
LIMAX KOMPOST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy LIMAX KOMPOST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LIMAX KOMPOST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca LIMAX KOMPOST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    LIMAX KOMPOST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Żodyń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace przy produkcji podłoża do uprawy pieczarek,praca przy maszynach. Uprawnienia na wózek widłowy mile widziane

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Żodyniu