Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY WOJCIECH KONECKI praca

Żnin
ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY WOJCIECH KONECKI najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Żnin
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY WOJCIECH KONECKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY WOJCIECH KONECKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY WOJCIECH KONECKI - oferty archiwalne

  • Pomocnik budowlany

    ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY WOJCIECH KONECKI
    • Żnin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowanie podłoża pod posadzki - szlifowanie, zamiatanie, odkurzanie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach: 08:00-16:00 praca na terenie całej Polski
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

    • Żnin

      Przygotowanie podłoża betonowego pod posadzki - szlifowanie, zamiatanie, odkurzanie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach: 08:00-16:00

Pracodawcy w Żninie