ARMIR DYSTRYBUCJA SP. Z O.O.

Czy to Twoja firma?

ARMIR DYSTRYBUCJA SP. Z O.O. praca

Żnin

Firma ARMIR DYSTRYBUCJA SP. Z O.O. świadczy usługi transportowe i spedycyjne na terenie całego kraju. Prowadzimy dystrybucję wyrobów mrożonych oraz suchych bezpośrednio do odbiorcy finalnego. Obsługujemy najważniejsze sieci handlowe przez magazyny Centralne lub bezpośrednie dostawy do marketów oraz sieci lokalnych jak również sklepy indywidualne.

ARMIR DYSTRYBUCJA SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy ARMIR DYSTRYBUCJA SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ARMIR DYSTRYBUCJA SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ARMIR DYSTRYBUCJA SP. Z O.O.

Siedziba główna

ARMIR DYSTRYBUCJA SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Gdańsk
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ARMIR DYSTRYBUCJA SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Magazynier-operator wózka widłowego

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Poszukujemy pracownika magazynu/operatora wózka widłowego do obsługi magazynu we Wrocławiu.

      Zakres obowiązków

      • magazynowanie towaru zgodnie z wewnętrznymi procedurami,
      • dbanie o sprawny i prawidłowy przebieg przepływów magazynowych,
      • obsługa wózka widłowego wysokiego składowania,
      • odpowiedzialność za powierzony sprzęt,
      • praca w godzinach nocnych.

      Wymagania

      • wykształcenie min. zawodowe,
      • uprawnienia wydane przez UDT oraz praktyczna umiejętność obsługi wózka widłowego wysokiego składowania – warunek konieczny,
      • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
      • dobra organizacja pracy,
      • inicjatywa i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
      • gotowość do pracy w mroźni.

      Oferujemy

      • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
      • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
      • przyjazną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników,
      • zatrudnienie na umowę o pracę.
      • po okresie próbnego zatrudnienia ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę, karta multisport, ubezpieczenie zdrowotne w PZU.

Pracodawcy w Żninie