Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe VITBIS Sp. z o.o.

Karta pracodawcy D10
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe VITBIS Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe VITBIS Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe VITBIS Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe VITBIS Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe VITBIS Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. przygotowania lakierów

    • Złotoryja
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przygotowanie lakierów do produkcji, sprawdzanie parametrów i lakierów stosowanych kolorów. Nadzór nad gospodarką magazynową: zamawianie lakierów adekwatnie do planowanej produkcji, rozliczanie zużycia

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
      • Inne wymagania: umiejętność obsługi pakietu MS Office, mile widzian uprawnienia na wózek widłowy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie zasadnicze + dodatki płacowe, umowa docelowo na czas nieokreśłony, godziny pracy od 6-
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Pakowacz

    • Złotoryja

      składanie opakowań, kompletowanie i pakowanie wyrobu gotowego, metkowanie, przygotowanie towaru do wysyłki

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: dokładność, umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: zatrudnienie w Złotoryi od 06:00 do 14:00

Pracodawcy w Złotoryi