Spółdzielnia Mieszkaniowa AGAT w Złotoryi

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Spółdzielnia Mieszkaniowa AGAT w Złotoryi

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kierownik Marketingu

    Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
    • Jelcz-Laskowice
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Majster Robót Drogowych

    Eurovia Polska S.A.
    • Wrocław
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Kierownik Robót Bitumicznych

    • Wrocław
    Dodana

Mapa Spółdzielnia Mieszkaniowa AGAT w Złotoryi

Siedziba główna

Opinie o firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa AGAT w Złotoryi

3.3

Na podstawie 25 ocen z Google.

Krzysztof

Krzysztof

"Bardzo miła obsługa, wszystko wszytko I sprawnie załatwione."

2 lata temu

wojtek Kaluza

"Najlepsza :D"

7 lat temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 08.03.2024

Praca Spółdzielnia Mieszkaniowa AGAT w Złotoryi - oferty archiwalne

  • RADA NADZORCZA SM AGAT w Złotoryi ogłasza nabór na stanowisko PREZESA ZARZĄDU SM AGAT w Złotoryi

    • Złotoryja
    • pełny etat

      Kandydaci na stanowisko powinni spełniać następujące wymagania:

      • 1. wykształcenia wyższe ekonomiczne, techniczne lub prawnicze 2. co najmniej 10 letni staż pracy w tym min. 3 lata na stanowisku kierowniczym 3. posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych 4. korzystanie z pełni praw publicznych 5. zaprzestanie prowadzenia działalności konkurencyjnej wobec Spółdzielni w przypadku wyboru na stanowisko Prezesa Zarządu Spółdzielni 6. brak pokrewieństwa, powinowactwa lub pozostawania w związku małżeńskim w stosunku do członków Rady Nadzorczej 7. znajomość prawa spółdzielczego i zasad funkcjonowania spółdzielni mieszkaniowych 8. znajomość statutu Spółdzielni Mieszkaniowej “AGAT” w Złotoryi 9. znajomość ustaw: a. prawo spółdzielcze b. ustawa o spółdzielniach mieszkaniowych c. ustawa o gospodarce nieruchomościami d. ustawa prawo budowlane 10. doświadczenie w zarządzaniu i eksploatacji zasobów mieszkaniowych, kontroli finansowej oraz rachunkowości zarządczej 11. znajomość obsługi programów komputerowych 12. komunikatywność, rzetelność, umiejętność podejmowania decyzji 13. brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na ww. stanowisku

      Wymagania dodatkowe (mile widziane ale nie niezbędne):

      • licencja zarządcy nieruchomości
      • prawo jazdy kat. B
      • posiadanie umiejętności negocjacyjnych
      • umiejętność pozyskiwania środków zewnętrznych
      • kreatywność i samodzielność w pracy

      Zgłoszenie kandydata powinno zawierać:

      • Życiorys (CV) i List Motywacyjny zawierający zdjęcie oraz informacje o sposobie kontaktowania się z kandydatem (adres do korespondencji, numer telefonu kontaktowego, e-mail).
      • Dyplom (kopia) ukończenia studiów wyższych oraz inne dokumenty w formie kserokopii świadczące o posiadanych kwalifikacjach poświadczone za zgodność przez kandydata.
      • Świadectwo pracy lub inne dokumenty potwierdzające 10 letni staż pracy, w tym 3 lat na stanowisku kierowniczym.
      • Oświadczenie o korzystaniu w pełni z praw publicznych.
      • Oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych.
      • Oświadczenie o nieprowadzeniu przeciw kandydatowi postępowań przez prokuraturę i karno-skarbowych.
      • Oświadczenie o niepozostawaniu w sporze sądowym ze Spółdzielnią.
      • Oświadczenie o zaprzestaniu działalności konkurencyjnej w sytuacji wyboru na stanowisko Prezesa Zarządu Spółdzielni.
      • Oświadczenie o braku pokrewieństwa, powinowactwa lub pozostawania w związku małżeńskim w stosunku do członków Rady Nadzorczej.
      • Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Radę Nadzorczą do celów postępowania kwalifikacyjnego.

      • 1. Termin: do dnia 23 października 2023 r. do godziny 13:00.
      • 2. Oferty należy składać do Rady Nadzorczej SM “AGAT” w Złotoryi, 59-500 Złotoryja, ul. J. Słowackiego 2 w zaklejonych kopertach z dopiskiem „Konkurs na stanowisko Prezesa Zarządu SM “AGAT” w Złotoryi”, w terminie do dnia 23 października 2023 r. do godz. 13:00. (liczy się data wpływu do Spółdzielni MIeszkaniowej “AGAT” w Złotoryi).
      • 3. Miejsce składania dokumentów: Spółdzielnia Mieszkaniowa “AGAT” w Złotoryi, 59-500 Złotoryja, ul. J. Słowackiego 2

  • Spec. ds. obsługi sekretariatu, społęczno-oświatowych i kulturalnych

    • Złotoryja
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie spraw związanych z obsługą sekretariatu;
      przyjmowanie, ewidencjonowanie i rozdzielanie zgodnie z dekretacją korespondencji przychodzącej;
      rejestrowanie i wysyłanie pism wychodzących na zewnątrz, obsługa petentów; przepisywanie pism i wymaganych dokumentów

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: Obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • Opis wynagrodzenia: godz pracy 7-15
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Złotoryi