Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Zielonej Górze

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Zielonej Górze najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna serwis / montaż

Oferty pracy Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Zielonej Górze

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Zielonej Górze

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Szlifierz

    Armadas BV
    • Holandia
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    Dodana
  • Pracownik szklarniowy – 'snoeien’ (pomidory)

    Duijndam Works Sp. z o.o.
    • Holandia
    • umowa agencyjna
    • rekrutacja zdalna
    Dodana
  • Monter Hal Namiotowych

    Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
    • Szprotawa
    Dodana

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Zielonej Górze poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Zielonej Górze - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka do obsługi szalet miejskich

    • Zielona Góra
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      sprzątanie toalet miejskich, dezynfekcja, uzupełnianie środków higienicznych

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Monter sieci wodnych i kanalizacyjnych

    • pełny etat
    • 3 370 zł / mies.

      realizowanie robót naprawczych i konserwacja instalacji sanitarnych w zakresie wodno0kanalizacyjnym oraz instalacji gazowych, bieżące usuwanie usterek stwierdzonych w trakcie okresowych przeglądów rocznych oraz bieżących awarii, wykonywanie konserwacji napraw urządzeń sanitarnych, wymiany armatury, naprawy urządzeń sanitarnych, umiejętność odczytów, wymiany, kontroli wodomierzy

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe, monter wodno-kanalizacyjny i gazowy, mile widziane doświadczenie, eksploatacja w zakresie obsługi, konserwacji -urządzenia i instalacje gazowe, o ciśnieniu nie wyższym niż 5 kPa

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 370 PLN

Pracodawcy w Zielonej Górze