Czy to Twoja firma?

Regionalne Centrum Animacji Kultury praca

Zielona Góra

Od ponad dwóch dekad jesteśmy sercem kulturalnym regionu lubuskiego. Nasza historia sięga jeszcze dalej, bo do końca XIX wieku, kiedy to bracia Suckerowie przekształcili niewielką wytwórnię w prosperujące zakłady metalowe. W 1969 roku miejsce to zyskało nowe życie jako Wojewódzki Dom Kultury, by w końcu w 1996 roku stać się tym, czym jesteśmy dzisiaj – Regionalnym Centrum Animacji Kultury.

Jesteśmy dumni z naszego dziedzictwa i tego, jak ewoluowaliśmy, aby sprostać współczesnym potrzebom społeczności, którą obsługujemy. Nasza misja jest jasna: wspierać rozwój kultury i animację kulturalną w naszym regionie. To zadanie realizujemy z pasją, organizując różnorodne wydarzenia, warsztaty i festiwale, które łączą ludzi i celebrują bogactwo lokalnej twórczości.

Edukacja kulturowa, ochrona dziedzictwa kulturowego i badania w kulturze to filary naszej działalności. Jesteśmy przekonani, że kultura jest fundamentem społeczeństwa i kluczem do budowania silnych, zintegrowanych wspólnot. Dlatego też angażujemy się w działania, które umożliwiają każdemu dostęp do kultury, niezależnie od wieku czy pochodzenia.

Promocja lokalnych artystów i ich twórczości to dla nas priorytet. Współpracujemy z różnymi instytucjami kulturalnymi, organizacjami społecznymi, szkołami i innymi partnerami, aby tworzyć przestrzeń dla kreatywności i innowacji. Nasza nowoczesna infrastruktura, w tym sala baletowa o powierzchni 100m2, jest świadectwem naszego zaangażowania w dostarczanie warunków sprzyjających rozwojowi talentów.

W RCAK wierzymy, że kultura jest żywym organizmem, który rozwija się i zmienia razem z nami. Zapraszamy do wspólnego tworzenia historii, która jest nie tylko naszą przeszłością, ale przede wszystkim przyszłością, którą możemy kształtować razem. Dołącz do nas i bądź częścią tej nieustannie rozwijającej się opowieści.

Regionalne Centrum Animacji Kultury najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie it (informatyka) administracja biurowa / praca biurowa inne

Oferty pracy Regionalne Centrum Animacji Kultury

Praca alert - powiadomienia

Praca Regionalne Centrum Animacji Kultury

Mapa Regionalne Centrum Animacji Kultury

Siedziba główna

Regionalne Centrum Animacji Kultury poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Regionalne Centrum Animacji Kultury - oferty archiwalne

  • Młodszy specjalista ds. informacji i promocji

    Regionalne Centrum Animacji Kultury
    • Zielona Góra
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      a) prowadzenie aktywności promocyjno-informacyjnych, w tym w mediach społecznościowych,
      b) opracowywanie materiałów informacyjno-promocyjnych,
      c) redagowanie, monitorowanie i aktualizacja informacji na stronie internetowej,
      d) kreowanie działań promocyjnych,
      e) tworzenie informacji i artykułów prasowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: Biegła obsługa komputera w szczególności Word, Excel, prawo jazdy kategoria - B
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe, Znajomość pracy z mediami społecznościowymi, kreatywność, umiejętność pracy pod presją czasu, bardzo dobra organizacja pracy własnej, dyspozycyjność , umiejętność pracy w zespole, dokładność, Biegła obsługa komputera w szczególności Word, Excel, prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Młodszy specjalista ds. edukacji fotograficznej i filmowej

      a) wykonywanie różnego typu fotografii
      b) graficzna obróbka zdjęć
      c) aktywny udział w projektach realizowanych przez RCAK
      d) filmowanie

      Wymagania

      • Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B, Biegła obsługa komputera w szczególności Word, Excel
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe, Biegła obsługa komputera w szczególności Word, Excel, kreatywność, umiejętność pracy pod presją czasu, bardzo dobra organizacja pracy własnej, dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

Pracodawcy w Zielonej Górze