Czy to Twoja firma?

Zakład Produkcji Pościeli ŚWIT Izabela Wintoniak praca

Zielona Góra
Zakład Produkcji Pościeli ŚWIT Izabela Wintoniak najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło praca fizyczna

Oferty pracy Zakład Produkcji Pościeli ŚWIT Izabela Wintoniak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Produkcji Pościeli ŚWIT Izabela Wintoniak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Zakład Produkcji Pościeli ŚWIT Izabela Wintoniak poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zakład Produkcji Pościeli ŚWIT Izabela Wintoniak - oferty archiwalne

  • Pracownik wykańczalni produkcji

    Zakład Produkcji Pościeli ŚWIT Izabela Wintoniak
    • Zielona Góra
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      wg stanowiska

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN

Pracodawcy w Zielonej Górze