Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD USŁUGOWY PAWLUK KRZYSZTOF PAWLUK praca

Zielona Góra
ZAKŁAD USŁUGOWY PAWLUK KRZYSZTOF PAWLUK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż it (informatyka) budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy ZAKŁAD USŁUGOWY PAWLUK KRZYSZTOF PAWLUK

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD USŁUGOWY PAWLUK KRZYSZTOF PAWLUK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZAKŁAD USŁUGOWY PAWLUK KRZYSZTOF PAWLUK

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

ZAKŁAD USŁUGOWY PAWLUK KRZYSZTOF PAWLUK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZAKŁAD USŁUGOWY PAWLUK KRZYSZTOF PAWLUK - oferty archiwalne

  • Spawacz światłowodów

    ZAKŁAD USŁUGOWY PAWLUK KRZYSZTOF PAWLUK
    • Zielona Góra
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pracownik odpowiadać będzie za montaż i utrzymanie kabli światłowodowych (spawanie światłowodów)

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, mile widziane doświadczenie, wymagane prawo jazdy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 600 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Monter instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych

    • 5 600 zł / mies.

      pracownik odpowiadać będzie za montaż i utrzymanie kab;li światłowodowych (spzwanie światłowodów)

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Zielonej Górze