Czy to Twoja firma?

Powiatowy Inspektorat Weterynarii praca

Zielona Góra
Powiatowy Inspektorat Weterynarii najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Urzędnik Zielona Góra
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa

Oferty pracy Powiatowy Inspektorat Weterynarii

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Powiatowy Inspektorat Weterynarii

Praca Powiatowy Inspektorat Weterynarii - oferty archiwalne

  • Inspektor weterynaryjny ds. higieny żywności pochodzenia zwierzęcego

    Powiatowy Inspektorat Weterynarii
    • Zielona Góra
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      kontrola sanitarno - weterynaryjna miejsc pozyskania mleka, kontrola sanitarno - weterynaryjna ubojni, zakładów rozbioru przetwórni mięsa, kontrola sanitarno - weterynaryjna punktów sklepu dziczyzny, przygotowanie dla PLW decyzji administracyjnych dotyczących nadzorowania podmiotów, prowadzenie postępowań w sprawach o wymiarze kar pieniężnych, obsługa programów informatycznych, wstępne opiniowanie projektów technologiczno - technicznych nowych zakładów i przekładanie ich w PLW

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), rolnicze
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe rolnicze lub weterynaryjne, prawo jazdy, obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Zielonej Górze