Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - NATA SERVICE Spółka z o.o.

Dynamicznie rozwijająca się firma

Zatrudni Panów do grupy doczyszczającej!!!

Zatrudnienie na cały etat.

Praca przeważnie w godz. popołudniowych

Zatrudniamy na podstawie umowy o pracę!

Zapewniamy:

- miłą atmosferę w pracy

- terminowe wypłaty wynagrodzeń

- niezbędne narzędzia i środki do wykonywania pracy

- samochód służbowy

- szkolenia specjalistyczne w tym: obsługa maszyn i urządzeń, metod i sposobów sprzątania, itp.

- zapewniamy badania w tym wysokościowe do 3 metrów

 Zakres obowiązków:

- pranie dywanów i wykładzin podłogowych oraz krzeseł tapicerowanych odkurzaczem piorącym

- doczyszczanie powierzchni płaskich (szorowarka i odkurzacz wodny)

- polerowanie powierzchni podłóg polerką wysokoobrotową

- mycie okien i przeszkleń wysokich

- czyszczenie kratek wentylacyjnych, lamp wiszących, wycieranie kurzu na wysokich szafach

- okresowo zamiatanie placów, grabienie liści, w okresie zimowym odśnieżanie

- usuwanie starych i kładzenie nowych powłok polimerowych

- w przyszłości także utrzymywanie w ładzie terenów zielonych, koszenie trawników, przycinanie żywopłotu itd.

- pracę na wysokości do 3m

Oczekujemy:

- chęci do pracy

- dyspozycyjności

- prawo jazdy kat B

Mile widziani kandydaci z orzeczeniem o niepełnosprawności lub rentą.

Zapraszamy do kontaktu! Tel. 533 – 348 – 645

„W CV proszę o zawarcie następującej zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji przez NATA SERVICE Spółka z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Sulechowskiej 4/610, 65-915 Zielona Góra na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Oferty pracy NATA SERVICE Spółka z o.o.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy.

Archiwalne ogłoszenia

Pracownik do Grupy doczyszczającej
Pracownik fizyczny   |  umowa o pracę
Zielona Góra
Szczegóły

zatrudni Panów do grupy doczyszczającej!!!

Zatrudniamy na podstawie umowy o pracę.

Zakres obowiązków

- okresowo zamiatanie placów, grabienie liści, w okresie zimowym - odśnieżanie

Wymagania

  Oczekujemy:

- mile widziani kandydaci z orzeczeniem o niepełnosprawności lub rentą.

NATA SERVICE Spółka z o.o.
65-119 Zielona Góra
Sulechowska 4a/610

Pracodawcy z miasta Zielona Góra