Czy to Twoja firma?

Firma PCH PAPANAUM CHRISTOS praca

Zgorzelec

Od ponad trzech dekad "PCH" Nieruchomości Christos Papanaum jest synonimem solidności i zaufania w branży nieruchomości. Z siedzibą w malowniczym Zgorzelcu, nasza firma rozpoczęła swoją działalność 26 sierpnia 1991 roku, tworząc fundamenty dla długotrwałych relacji z klientami i partnerami biznesowymi.

Nasza oferta to nie tylko tradycyjne usługi związane z nieruchomościami. Rozumiemy złożoność współczesnego rynku i dlatego nasze usługi są wielowymiarowe. Od sprzedaży detalicznej paliw, przez konserwację pojazdów, aż po działalność gastronomiczną i maklerską – nasze działania są odpowiedzią na różnorodne potrzeby naszych klientów.

Za każdym sukcesem stoją ludzie – i my w "PCH" Nieruchomości doskonale o tym wiemy. Nasze doświadczenie i zaangażowanie pracowników to gwarancja najwyższej jakości obsługi, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy przekonani, że nasza wszechstronność i elastyczność w podejściu do klienta to klucz do wzajemnego zadowolenia i sukcesu.

W naszej codziennej pracy kierujemy się zasadami, które są odzwierciedleniem naszych niepisanych wartości. Zawsze stawiamy na otwartość, uczciwość i profesjonalizm. Wierzymy, że to właśnie te cechy pozwoliły nam zdobyć zaufanie klientów i utrzymać stabilną pozycję na rynku nieruchomości przez te wszystkie lata.

Zapraszamy do współpracy z "PCH" Nieruchomości Christos Papanaum – gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a zadowolenie klienta jest naszym największym priorytetem.

Firma PCH PAPANAUM CHRISTOS najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Firma PCH PAPANAUM CHRISTOS

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma PCH PAPANAUM CHRISTOS

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma PCH PAPANAUM CHRISTOS poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Firma PCH PAPANAUM CHRISTOS - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    Firma PCH PAPANAUM CHRISTOS
    • Zgorzelec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace administracyjno-biurowe;
      jedna zmiana 08.00- 16.00; I umowa na okres próbny;

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: obsługa komputera
      • Inne wymagania: mile widziana znajomość programu UNISOFT;

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

    • Zgorzelec

      obsługa i dbanie o czystość toalet;
      jedna zmiana 07.00- 19.00, praca również w dni wolne;
      I umowa na okres próbny; miejsca pracy Zgorzelec, Porajów, Radomierzyce, Sieniawka; Pracodawca zapewnia dowóz ze Zgorzelca do miejsca pracy i powrót do Zgorzelca

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: chęć do pracy; kultura osobista;

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN

Pracodawcy w Zgorzelcu