Czy to Twoja firma?

Dolnośląski Oddział Okręgowy PCK we Wrocławiu praca

Zgorzelec
Dolnośląski Oddział Okręgowy PCK we Wrocławiu najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Opiekun Zgorzelec
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Dolnośląski Oddział Okręgowy PCK we Wrocławiu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dolnośląski Oddział Okręgowy PCK we Wrocławiu

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Asystentka stomatologiczna

    Kalmed Bożena Kalmuk, Marek Kalmuk, Patrycja Kalmuk spółka jawna
    • Wrocław
    • umowa zlecenie
    Dodana

Praca Dolnośląski Oddział Okręgowy PCK we Wrocławiu - oferty archiwalne

  • Opiekunka podopiecznych pck

    Dolnośląski Oddział Okręgowy PCK we Wrocławiu
    • Zgorzelec
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie gospodarstwa domowego podopiecznego;
      utrzymywanie czystości pomieszczeń;
      pomoc w zabiegach higienicznych (zmiana pampersa M);
      załatwianie niezbędnych zakupów;
      praca 6 godz. dziennie (08.00-14.00)

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: staż pracy mile widziany ( Pracodawca chętnie zatrudni osoby z doświadczeniem w opiece nad domownikiem); umiejętność pracy z osobami starszymi, dyspozycyjność, empatia, umiejętność planowania pracy; w przypadku zatrudnienia cudzoziemca wymagana komunikatywna znajomość j. polskiego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa

Pracodawcy w Zgorzelcu