ADAM ŻARCZYŃSKI

Santander Consumer Bank
ADAM ŻARCZYŃSKI najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy ADAM ŻARCZYŃSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ADAM ŻARCZYŃSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ADAM ŻARCZYŃSKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ADAM ŻARCZYŃSKI - oferty archiwalne

  • Kasjer (lubań)

    • Lubań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa kasowa klientów banku;
      jedna zmiana 09.00- 17.00;
      I umowa o pracę na okres próbny;

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowsku;

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kasjer (zgorzelec)

    • Zgorzelec

      jedna zmiana 9.00- 17.00;
      I umowa o pracę na okres próbny

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Zgorzelcu