Czy to Twoja firma?

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ OSTOJA W ZGORZELCU praca

Zgorzelec

W sercu Zgorzelca znajduje się miejsce, które z troską i profesjonalizmem otacza opieką osoby w podeszłym wieku. Dom Pomocy Społecznej "Ostoja" to nasz dom, w którym każdy mieszkaniec jest traktowany z najwyższym szacunkiem i empatią. Naszym priorytetem jest zapewnienie stałego pobytu w atmosferze domowego ciepła, gdzie każdy może czuć się bezpiecznie i komfortowo.

Rozumiemy, że potrzeby naszych mieszkańców są różnorodne i złożone. Dlatego w "Ostoji" kładziemy nacisk na indywidualne plany wsparcia, które są dostosowane do stanu zdrowia, sprawności psychofizycznej oraz osobistych potrzeb i możliwości każdego z nich. Nasza oferta obejmuje całodobową opiekę medyczną i rehabilitacyjną, usługi bytowe, opiekuńcze oraz wspomagające, co pozwala na kompleksową opiekę nad naszymi mieszkańcami.

Jesteśmy przekonani, że aktywizacja jest kluczowym elementem dobrej opieki, dlatego w naszym domu prowadzimy terapię zajęciową. Zajęcia te są nie tylko formą spędzania czasu, ale przede wszystkim sposobem na utrzymanie i poprawę sprawności fizycznej i umysłowej. Oferujemy różnorodne formy terapeutyczne, które są dostosowane do indywidualnych preferencji i zainteresowań naszych mieszkańców, co pozwala im na rozwijanie pasji i utrzymywanie aktywności na odpowiednim poziomie.

W "Ostoji" zawsze stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług. Nasze działania są ukierunkowane na to, aby każdy dzień spędzony w naszym domu był dniem pełnym szacunku, zrozumienia i profesjonalnej opieki. Wierzymy, że dzięki temu tworzymy miejsce, w którym nasi mieszkańcy mogą czuć się jak w prawdziwej ostoi – bezpiecznej, spokojnej i pełnej ciepła.

Zapraszamy do "Ostoi" – miejsca, gdzie każdy senior znajdzie wsparcie, opiekę i możliwość cieszenia się każdym dniem.

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ OSTOJA W ZGORZELCU najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy DOM POMOCY SPOŁECZNEJ OSTOJA W ZGORZELCU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DOM POMOCY SPOŁECZNEJ OSTOJA W ZGORZELCU

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kucharz Platinum Palace Boutique Hotel & SPA

    ROMA INVESTMENTS PIĄTKIEWICZ sp.j.
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 5 500-6 850 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Operator maszyn piekarniczych

    Dijo Baking Sp. z o.o.
    • Wrocław
    • 5 450-6 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa DOM POMOCY SPOŁECZNEJ OSTOJA W ZGORZELCU

Siedziba główna

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ OSTOJA W ZGORZELCU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ OSTOJA W ZGORZELCU
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Jelenia Góra
  3. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca DOM POMOCY SPOŁECZNEJ OSTOJA W ZGORZELCU - oferty archiwalne

  • Kucharz

    • Zgorzelec
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      pomoc szfowi kuchni w przygotowaniu posiłków; dbanie o najwyższą jakość, smaki estetykę posiłków, przygotowanie posiłków zgodnie z planem produkcji, dzielenie na porcje i wydawanie posiłków, współudział przy planowaniu posiłków; roznoszenie i estetyczne podawanie posiłków; godziny pracy 06.00-14.00, 11.00-19.00 + sporadycznie w dni wolne

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne, kierunek: kucharz
      • Inne wymagania: WYMAGANE WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE KIERUNKOWE LUB STAŻ PRACY W ZAWODZIE KUCHARZ

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Zgorzelcu