Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - MAGNUM I WALDEMAR SIERAK

Oferty pracy MAGNUM I WALDEMAR SIERAK

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

BARMAN
Zawód: barman   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Zgorzelec
Szczegóły
Zakres obowiązków
sprzedaż napojów i alkoholu; dbanie o czystość w miejscu pracy; praca w godzinach 10.00-20.00 wg grafiku, również w dni wolne; I umowa na okres próbny lub umowę zlecenie;
Wymagania
Wykształcenia:
zasadnicze zawodowe
Inne wymagania:
staż pracy mile widziany; książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
SPRZEDAWCA W KAWIARNI
Zawód: sprzedawca   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Zgorzelec
Szczegóły
przygotowywanie deserów, sprzedaż lodów; dbanie o czystośc w miejscu pracy; praca w godzinach 10.00-20.00 wg grafiku, również w dni wolne; I umowa na okres próbny lub umowę zlecenie;
Wymagania
umiejętność obsługi ekspresu do kawy oraz staż pracy mile widziane; książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia
NIE
MAGNUM I WALDEMAR SIERAK
59-900 Zgorzelec
Kosciuszki 51

Pracodawcy z miasta Zgorzelec