Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD USŁUGOWO PRODUKCYJNY MAREK KULIK praca

Zgorzelec
wykonywanie ze stali nierdzewnej balustrad, poręczy itp.
ZAKŁAD USŁUGOWO PRODUKCYJNY MAREK KULIK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy ZAKŁAD USŁUGOWO PRODUKCYJNY MAREK KULIK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD USŁUGOWO PRODUKCYJNY MAREK KULIK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ZAKŁAD USŁUGOWO PRODUKCYJNY MAREK KULIK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZAKŁAD USŁUGOWO PRODUKCYJNY MAREK KULIK - oferty archiwalne

  • Ślusarz

    ZAKŁAD USŁUGOWO PRODUKCYJNY MAREK KULIK
    • Zgorzelec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      operator maszyn CNC, gięcie rur;
      jedna zmiana 07.00- 15.00;
      I umowa o pracę na okres próbny; wynagrodzenie 25 zł brutto/h + 10% premii ;

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: chęć do pracy, staż pracy mile widziany;

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 25 PLN
      • Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa+ 10% premii;
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. godz
  • Tokarz w metalu

    • Zgorzelec

      toczenie powierzchni walcowych, stożkowych i czołowych, toczenie gwintów, przecinanie, roztaczanie otworów, obróbka drobnych elementów; jedna zmiana 07.00- 15.00;
      I umowa o pracę na okres próbny;

      Wymagania

      • Inne wymagania: staż pracy mile widziany;umiejętność toczenia w metalu;

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN
      • Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa + 10 - 20% premii;

Pracodawcy w Zgorzelcu