Czy to Twoja firma?

BIURO RACHUNKOWE MARZENA GAŁĄZKA praca

Zgierz
BIURO RACHUNKOWE MARZENA GAŁĄZKA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Zgierz
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy BIURO RACHUNKOWE MARZENA GAŁĄZKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BIURO RACHUNKOWE MARZENA GAŁĄZKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca BIURO RACHUNKOWE MARZENA GAŁĄZKA - oferty archiwalne

  • Księgowy/a

    BIURO RACHUNKOWE MARZENA GAŁĄZKA
    • Zgierz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      obieg dokumentów w zakładzie pracy,
      przyjmowanie dokumentów do księgowania,
      przygotowywanie i sprawdzanie dokumentów pod względem rachunkowym,
      książka przychodów i rozchodów,
      księgowanie za pomocą programu komputerowego,

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
      • Uprawnienia: Obsługa komputera
      • Inne wymagania: umiejętność obsługi programu Symfonia, Płatniki Puzzle

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Zgierzu