Czy to Twoja firma?

Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zgierzu praca

Zgierz

W sercu Polski, w malowniczym Zgierzu, znajduje się nasza dumna jednostka – 31 Wojskowy Oddział Gospodarczy. Jesteśmy filarem wsparcia logistycznego i finansowego dla Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej, służąc od roku 2012. Nasza historia rozpoczęła się nieco wcześniej, gdyż 21 czerwca 2011 roku, kiedy to połączyliśmy siły z innymi jednostkami budżetowymi, tworząc solidną bazę do zapewnienia najwyższej jakości usług.

Z dumą spełniamy naszą misję, zapewniając zabezpieczenie finansowe i logistyczne dla jednostek i instytucji wojskowych. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie logistyki, co pozwala nam na skuteczne zarządzanie zasobami i dostarczanie niezbędnych materiałów tam, gdzie są najbardziej potrzebne.

Nasza oferta to nie tylko wsparcie finansowe. Specjalizujemy się w organizacji i przeprowadzaniu szkoleń desantowych – spadochronowych, które są kluczowe dla utrzymania gotowości bojowej naszych żołnierzy. Dbamy także o techniczne aspekty służby, oferując konserwację serwisową oraz naprawę urządzeń wentylacji i klimatyzacji, co jest niezbędne dla zachowania odpowiednich warunków pracy i życia naszych wojskowych.

Zdajemy sobie sprawę, że zdrowie i bezpieczeństwo są na pierwszym miejscu, dlatego też dostarczamy sprzęt medyczny oraz artykuły i wyroby medyczne, zapewniając tym samym kompleksowe wsparcie dla naszych jednostek.

Choć nie możemy podzielić się wszystkimi szczegółami naszej działalności, to z pewnością możemy powiedzieć, że nasze zaangażowanie w służbę i wsparcie dla Sił Zbrojnych RP jest niezachwiane. Jesteśmy dumni z naszej roli w zapewnianiu bezpieczeństwa i gotowości obronnej naszego kraju. Nasza praca jest naszą pasją, a nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług.

31 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zgierzu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia magazyn hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna serwis / montaż

Oferty pracy 31 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zgierzu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca 31 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zgierzu

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa 31 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zgierzu

Siedziba główna

31 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zgierzu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
31 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zgierzu
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Łódź
  2. Bielsko-Biała
  3. Brzeziny
  4. Tarnobrzeg
  5. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca 31 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zgierzu - oferty archiwalne

  • Monter

    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - utrzymywanie powierzonych obiektów i urządzeń w pełnej sprawności technicznej
      - ochrona urządzeń i sieci wod. - kan. przed wpływami zewnętrznymi, uszkodzeniami, regeneracja zużytych elementów tych urządzeń
      - przeprowadzanie bieżących i okresowych przeglądów stanu technicznego urządzeń i sieci oraz wykonywanie prac wynikających z tych przeglądów

      Miejsce wykonywania pracy: Łódź, ul. Źródłowa 52, ul. 6-go Sierpnia 92.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: - wykształcenie zawodowe - branża sanitarna - staż pracy: 3 lata

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Magazynier

    • Zgierz
    • umowa na zastępstwo
    • 3 000 zł / mies.

      - prowadzenie gospodarki magazynowej w magazynie mundurowym
      - prowadzenie dokumentacji magazynowej, udział w inwentaryzacji
      - załadunek i wyładunek

      Miejsce wykonywania pracy: Łódź, ul. Żródłowa 52, Zgierz, ul. Konstantynowska 85.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: obsługa pakietu MS OFFICE
      • Inne wymagania: - staż pracy: 2 lata - znajomość przepisów dotyczących przechowywania, konserwacji oraz ewidencji środków materialnych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
  • Samodzielny referent

    • Zgierz
    • 3 300 zł / mies.

      Obsługa programu PŁATNIK, sporządzanie dokumentów rozliczeniowych, składek na ubezpieczenie społeczne, zdrowotne, na fundusz pracy, fundusz emerytur pomostowych w formie elektronicznego dokumentu przy wykorzystaniu programu PŁŁATNIK, sporządzanie plików przelewowych dotyczących składek ZUS, PFRON, zgłaszanie i wyrejestrowywanie osób objętych systemem ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
      • Inne wymagania: - staż pracy: 2 lata - znajomość programu PŁATNIK

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • Opis wynagrodzenia: do 3300 zł brutto

Pracodawcy w Zgierzu