Czy to Twoja firma?

Gas-Poż-Bis Agnieszka Kuzańska praca

Zgierz
Gas-Poż-Bis Agnieszka Kuzańska najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Konserwator Zgierz
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Gas-Poż-Bis Agnieszka Kuzańska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gas-Poż-Bis Agnieszka Kuzańska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Gas-Poż-Bis Agnieszka Kuzańska - oferty archiwalne

  • Konserwator podręcznego sprzętu ppoż.

    Gas-Poż-Bis Agnieszka Kuzańska
    • Zgierz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      konserwacja sprzętu ppoż., drobne prace malarskie i ogólnobudowlane, możliwa praca na wysokości powyżej 3m

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe, brak
      • Uprawnienia: prace budowlane, prawo jazdy kat B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Konserwator podręcznego sprzętu gaśniczego

    • Zgierz

      konserwacja podręcznego sprzętu gaśniczego, drobne prace malarskie i ogólnobudowlane

      Wymagania

      • Uprawnienia: prawo jazdy kat. B, zdolności malarskie, ogólnobudowlane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 2 800

Pracodawcy w Zgierzu