Czy to Twoja firma?

F P H U BLAZEJ NOSAL praca

Zembrzyce

Jesteśmy F.P.H.U. Błażej Nosal, Twoim zaufanym partnerem w świecie budownictwa i produkcji. Nasza podróż rozpoczęła się w malowniczej Tarnawie Dolnej w 2007 roku, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć firmę, która dziś jest synonimem jakości i innowacyjności.

Specjalizujemy się w szerokim spektrum usług budowlanych i produkcyjnych. Od wykonywania instalacji budowlanych, przez produkcję wyrobów z drewna, sprzętu sportowego, gier i zabawek, aż po specjalistyczne roboty budowlane - nasza oferta jest tak różnorodna jak potrzeby naszych klientów. Z dumą oferujemy także sprzedaż detaliczną, zarówno w naszych wyspecjalizowanych sklepach, jak i online, co pozwala nam dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. A dla miłośników dobrego smaku mamy coś specjalnego - nasze stałe placówki gastronomiczne, które z pewnością zaspokoją nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Nasze wieloletnie doświadczenie zaowocowało wysokim poziomem wiedzy i kompetencji, co przekłada się na jakość i precyzję w każdym aspekcie naszej działalności. Jesteśmy dumni, że możemy dzielić się naszą pasją i umiejętnościami, tworząc wartościowe projekty, które przynoszą radość i satysfakcję naszym klientom.

W F.P.H.U. Błażej Nosal wierzymy, że zaufanie buduje się przez lata, a każdy projekt to kolejny krok w budowaniu trwałych relacji z naszymi partnerami. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz cieszą się owocami naszej pracy. Razem możemy więcej!

F P H U BLAZEJ NOSAL najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Zembrzyce
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy F P H U BLAZEJ NOSAL

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca F P H U BLAZEJ NOSAL

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa F P H U BLAZEJ NOSAL

Siedziba główna

Praca F P H U BLAZEJ NOSAL - oferty archiwalne

  • Brygadzista

    F P H U BLAZEJ NOSAL
    • Zembrzyce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 500-8 000 zł / mies.
    • Spotkanie i 1 dzień pracy próbnej

      Zakres obowiązków

      • Montaż konstrukcji pod sufity i ścianki z płyt GK
      • Montaż konstrukcji pod płyty OSB
      • Szpachlowanie
      • Malowanie

      Wymagania

      • Dyspozycyjność
      • Punktualność

      Oferujemy

      • Pełny etat prac wraz z dodatkami.
      • Transport,odzież i narzędzia.
      • Możliwość pracy elastycznej.

Pracodawcy w Zembrzycach