Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - TRASZKAN S.F.Z. SROKA Spółka Jawna

zbiór i segregacja odpadów

Oferty pracy TRASZKAN S.F.Z. SROKA Spółka Jawna

PRACOWNIK BIUROWY

Zawód: pracownik biurowy Rodzaj: umowa o pracę
TRASZKAN S.F.Z. SROKA Spółka Jawna
obsługa kontrahentów, obsługa sekretariatu, prowadzenie dokumentacji biurowej. Praca w systemie zmianowym tygodniowym w godzinach od 7.00 do 15.00 lub od ...
od 2800 zł
UoP brutto/mies.
Zegartowice
05-01-2021
od 2800 zł

Archiwalne ogłoszenia

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH)
Zawód: operator wózków widłowych   |  Rodzaj: umowa o pracę
Zegartowice
Szczegóły
Zakres obowiązków
załadunek, rozładunek i przewóz towarów na placu manewrowym, porządkowanie placu.
Wymagania
Wykształcenia:
podstawowe, brak
Uprawnienia:
obsługa wózka widłowego
Inne wymagania:
w przypadku braku uprawnień do obsługi wózków widłowych istnieje możliwość zrobienia uprawnień podczas pracy w firmie
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
ROBOTNIK PLACOWY
Zawód: pracownik fizyczny   |  Rodzaj: umowa o pracę
Zegartowice
Szczegóły
prace porządkowe na terenie obok firmy, wstępna segregacja odpadów wielkogabarytowych.
Wymagania
wymagany dobry stan zdrowia i kondycja fizyczna z uwagi na konieczność dźwigania przedmiotów wielkogabarytowych.
NIE
32-413 Zegartowice
105

Pracodawcy z miasta Zegartowice