Czy to Twoja firma?

TRASZKAN S.F.Z. SROKA Spółka Jawna praca

Zegartowice
zbiór i segregacja odpadów
TRASZKAN S.F.Z. SROKA Spółka Jawna najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy TRASZKAN S.F.Z. SROKA Spółka Jawna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TRASZKAN S.F.Z. SROKA Spółka Jawna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

TRASZKAN S.F.Z. SROKA Spółka Jawna poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca TRASZKAN S.F.Z. SROKA Spółka Jawna - oferty archiwalne

  • Robotnik placowy

    TRASZKAN S.F.Z. SROKA Spółka Jawna
    • Zegartowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - prace porządkowe na placu
      - segregacja odpadów

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)

      - obsługa oraz utrzymanie w należytym stanie technicznym wózka jezdniowego (widłowy) z napędem silnikowym spalinowym lub elektrycznym, - prace przy załadunku , przewozie i rozładunku;

      Wymagania

      • Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą