Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - RASTAL Sp. z o. o.

Oferty pracy RASTAL Sp. z o. o.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

SERWISANT IT
Zawód: informatyk   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Zdzieszowice
Szczegóły
Zakres obowiązków
Wsparcie (helpdesk) dla użytkowników - praca zdalna lub w siedzibie klienta.
Usuwanie awarii sieci, serwerów, systemów monitoringu.

Poszukujemy osoby po technikum informatycznym, mile widziany student studiów zaocznych.
Oferujemy wynagrodzenie adekwatne do umiejętności 3000-6000 brutto, szkolenia, komputer służbowy i telefon.
Wymagania
Wykształcenia:
średnie branżowe, brak
Języki:
angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
mile widziane prawo jazdy kat. B
certyfikat językowy z języka angielskiego na poziomie B2
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
RASTAL Sp. z o. o.
47-330 Zdzieszowice
Chopina 6

Pracodawcy z miasta Zdzieszowice