Czy to Twoja firma?

WYROBY Z DREWNA DANUTA ŚWIERCZEK praca

Żdżary
Produkcja pozostałych wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwa
WYROBY Z DREWNA DANUTA ŚWIERCZEK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Operator maszyn Żdżary
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy WYROBY Z DREWNA DANUTA ŚWIERCZEK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WYROBY Z DREWNA DANUTA ŚWIERCZEK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca WYROBY Z DREWNA DANUTA ŚWIERCZEK - oferty archiwalne

  • Operator pilarek do pozyskiwania tarcicy

    WYROBY Z DREWNA DANUTA ŚWIERCZEK
    • Żdżary
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Prace związane z obróbką drewna, zbijanie elementów palet, korowanie desek, wykonywanie pomocniczych prac przy produkcji palet.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE 4 MIESIĄCE

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: STAWKA GODZINOWA 19,70 ZŁ BRUTTO

Pracodawcy w Żdżarach