REMAX J.Perliński Spółka Jawna

Sprzedaż i serwis kas fiskalnych
REMAX J.Perliński Spółka Jawna najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy REMAX J.Perliński Spółka Jawna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca REMAX J.Perliński Spółka Jawna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca REMAX J.Perliński Spółka Jawna - oferty archiwalne

  • Serwisant urządzeń fiskalnych

    • Zduńska Wola
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowanie kas do sprzedaży, obsługa serwisowa w firmie i u klienta, prowadzenie dokumentacji, obsługa programu handlowego

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, średnie zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, Obsługa programu Word, obsługa programu excel
      • Inne wymagania: - do przyuczenia - praca w godz. 9.00 - 17.00 - praca na terenie powiatu zduńskowolskiego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Zduńskiej Woli