Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD CUKIERNICZY Marek Bladowski Spółka z O.O. praca

Zduńska Wola
ZAKŁAD CUKIERNICZY Marek Bladowski Spółka z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport sprzedaż / zakupy inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ZAKŁAD CUKIERNICZY Marek Bladowski Spółka z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD CUKIERNICZY Marek Bladowski Spółka z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ZAKŁAD CUKIERNICZY Marek Bladowski Spółka z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZAKŁAD CUKIERNICZY Marek Bladowski Spółka z O.O. - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    ZAKŁAD CUKIERNICZY Marek Bladowski Spółka z O.O.
    • Zduńska Wola
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa klienta

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: - komunikatywność, miła aparycja - praca w godz. 08.00 - 20.00

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca

      Dostarczanie ciast w pojemnikach do sklepów, załadunek i rozładunek produktów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: - komunikatywność - prawo jazdy kat. B - praca w godz. 5.00 - 13.00

      Oferujemy

Pracodawcy w Zduńskiej Woli