Czy to Twoja firma?

Zespół Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica praca

Zduńska Wola
Zespół Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Zespół Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Zespół Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica - oferty archiwalne

  • Sekretarka

    Zespół Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica
    • Zduńska Wola
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      obowiązki pracownika sekretariatu, szkoły, prowadzenie archiwum, realizacji zamówień publicznych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak, średnie zawodowe 4-letnie, brak
      • Inne wymagania: - umiejętność obsługi komputera, prowadzenia archiwum zakładowego, realizacji zamówień publicznych, obsługa SIO (system informacji oświatowej) - pożądane wykszt. w kierunku technik/mgr administracji - godz. pracy 8.00 - 16.00 - e-mail: justynakunkel@zse-zdwola.pl

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Zduńskiej Woli