DISCOLASERS MARIUSZ KUBIAK

DISCOLASERS MARIUSZ KUBIAK najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Monter Zduńska Wola
w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy DISCOLASERS MARIUSZ KUBIAK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DISCOLASERS MARIUSZ KUBIAK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca DISCOLASERS MARIUSZ KUBIAK - oferty archiwalne

  • Pomocnik

    • Zduńska Wola
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Poszukiwana jest osoba do pomocy przy pokazach laserowych. Praca głównie w weekendy, zdarzają sie jednak zlecenia w tygodniu roboczym. Wyjazdowa poza siedzibę firmy (w zależności od miejsca imprezy). Od osoby zatrudnionej oczekuje pomocy przy ładowaniu oraz rozładowaniu sprzętu, ustawieniu sprzętu w miejscu pokazu laserowego. Mile widziane osoby pracowite.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: - praca głównie w weekendy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,7 PLN

Pracodawcy w Zduńskiej Woli