BURDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Produkcja wyrobów budowlanych z betonu
BURDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Inżynier Zbrosławice
w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy BURDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BURDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Specjalista ds. Technicznych

    CMC POLAND SP. Z O.O. Profil pracodawcy
    • Katowice
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Inżynier Budowy

    Przedsiębiorstwo Budowlane MODULAR Sp. z o.o.
    • Katowice
    Dodana
  • Field Service Engineer

    SMART-HR
    • Katowice
    • praca zdalna
    Dodana

Praca BURDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Inżynier budowy

    • Zabrze
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      bieżący kontakt z inwestorem, zespołem projektowym oraz nadzorem budowy. Analiza dokumentacji projektowej. Nadzór nad podwykonawcami. Pomiary niwelatorem.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: budownictwo
      • Uprawnienia: obsługa autocad, Znajomość pakietu MS Office
      • Inne wymagania: ukończone studia techniczne lub w trakcie (preferowany kierunek budownictwo), biegła obsługa pakietu MS OFFICE, obsługa programu AUTOCAD.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie 4 000 zł brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Zbrosławicach