Park Handlowy

Park Handlowy najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Sprzedawca Zblewo
w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Park Handlowy

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Park Handlowy

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Dane firmowe i kontaktowe - Park Handlowy

Pełna nazwa
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe BOŚ-MET s.c. Dorota Boś, Jarosław Boś
Adres rejestrowy
4 83-260 Kazub
NIP
5922189971
REGON
220649368
KRS
0001000330
Forma prawna
spółka komandytowa
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
09.11.2022
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 25.29.Z Produkcja pozostałych zbiorników, cystern i pojemników metalowych
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca Park Handlowy - oferty archiwalne

  • Kasjer-sprzedawca

    • Zblewo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      - obsługa klientów na kasie
      - wykładanie towaru
      - dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru
      - pomoc przy przyjmowaniu dostaw
      - pomoc na dziale mięsnym

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych, pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole, bezkonfliktowość, budowanie współpracy w zespole
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : Samodzielność [Inne] : mile widziane doświadczenie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Zblewie