ZAKŁADY PRODUKCYJNE B-D SPÓŁKA AKCYJNA

produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa
ZAKŁADY PRODUKCYJNE B-D SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł

Oferty pracy ZAKŁADY PRODUKCYJNE B-D SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁADY PRODUKCYJNE B-D SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ZAKŁADY PRODUKCYJNE B-D SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - ZAKŁADY PRODUKCYJNE B-D SPÓŁKA AKCYJNA

Pełna nazwa
Adres rejestrowy
ul. 11 Listopada 2/4 42-400 Zawiercie
NIP
6490021661
REGON
272152058
KRS
0000448754
Forma prawna
spółka akcyjna
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
31.01.2013
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca ZAKŁADY PRODUKCYJNE B-D SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Operator wozka widłowego

    • Zawiercie
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      praca na magazynie w Wytwórni Wód Jura Skałka. Załadunek i rozładunek samochodów za pomocą wózka widłowego, odbiór produktu na paletach z linii produkcyjnej, umowa zlecenie, praca na trzy zmiany

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, uprawnienia na wózki widłowe mile widziane, istnieje jednak możliwość zatrudnienia osób do przyuczenia, mile widziane doświadczenie na wskazanym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: umowa zlecenie

Pracodawcy w Zawierciu