Czy to Twoja firma?

HM SOLUTION SP. Z O.O. praca

Zawiercie
HM SOLUTION SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy HM SOLUTION SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HM SOLUTION SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca HM SOLUTION SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    HM SOLUTION SP. Z O.O.
    • Zawiercie
    • staż/praktyka
    • Zakres obowiązków

      produkcja, pakowanie i przygotowywanie do ekspedycji wyrobów garmażeryjnych, praca na terenie Zawiercia, umowa zlecenie, stawka godzinowa 18,30 zł brutto, praca 80 godzin miesięcznie, system czasu pracy zgodnie z ustaleniami z pracodawcą użytkownikiem również w porze nocnej

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: praca w nocy, Komunikatywność, nienaganna kultura osobista i umiejętność pracy w grupie
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : MILE WIDZIANA PODSTAWOWA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO [Umiejętność 1] : MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE NA PRODUKCJI

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: umowa zlecenie, stawka godzinowa 18,30 zł brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Zawierciu