Czy to Twoja firma?

MISTAL- MICHAŁ BUCHOWIECKI praca

Zawiercie
obróbka metali i nakładanie powłok na metale
MISTAL- MICHAŁ BUCHOWIECKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy MISTAL- MICHAŁ BUCHOWIECKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MISTAL- MICHAŁ BUCHOWIECKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

MISTAL- MICHAŁ BUCHOWIECKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MISTAL- MICHAŁ BUCHOWIECKI - oferty archiwalne

  • ŚLUSARZ MONTAŻOWY KONSTRUKCJI METALOWYCH

    MISTAL- MICHAŁ BUCHOWIECKI
    • Stalowa Wola
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma Mista sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli w związku ze wzrostem wielkości produkcji zgłasza dodatkowe oferty pracy dla pracowników w następujących zawodach: - ELEKTRYK SAMOCHODOWY,- MECHANIK SAMOCHODOWY- SPAWACZ MIG / TIG- ŚLUSARZ MONTAŻOWY KONSTRUKCJI METALOWYCH Машиностроительный завод "МИСТА" (г. Сталева Воля) в связи с увеличением объёмов производства, открывает дополнительные вакансии следующих рабочих специальностей:- АВТОЭЛЕКТРИК- АВТОМЕХАНИК- СВАРЩИК MIG TIG- СЛЕСАРЬ - СБОРЩИК МЕТАЛЛОКОНСТРУКЦИЙ

      ŚLUSARZ MONTAŻOWY KONSTRUKCJI METALOWYCH

      • Oferujemy:
      • - umowę o pracę,
      • - pakiet socjalny,
      • - atrakcyjne wynagrodzenie,
      • - mieszkanie lub częściowe pokrycie kosztów zamieszkania
      • Предлагаем:
      • - трудовой договор,
      • - социальный пакет,
      • - высокую оплата труда,
      • - обеспечение жильём или частичную компенсацию расходов на проживание

  • Operator urządzeń prostujących

    • Zawiercie
    • Zakres obowiązków

      Prostowanie i sortowanie wyrobów hutniczych. Praca w ruchu ciągłym.
      Pracodawca zapewnia prywatną opiekę medyczną MEDICOVER oraz świadczenia socjalne.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: mile widziany kurs hakowego, może być osoba do przyuczenia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 3800 zł brutto na okresie próbnym + dodatek brygadowy 10% + premia 25%
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Zawierciu